Danışma Hattı
0262 321 96 96
Hakkımızda

ARES meslek hayatında edindiği bilgi, teknik ve uzmanlık alanlarında Ziraat Mühendisi Mustafa Okan SEZGİN ve Ziraat Mühendisi Özgür YILMAZ tarafından kurulmuştur.

ARES Mühendislik & Danışmanlık tarafından Tarımsal projeler, Hibe & Destekleme projeleri, Toprak koruma projeleri, Gıda danışmanlık hizmetleri, Zirai ilaç &Tohum & Gübre, Pest kontrol hizmetleri, Makine & Malzeme ve Ekipmanlar alanlarında yatırımcılara mühendislik ve danışmanlık desteği sağlanmaktadır.

Geçen süre içerinde merkezi Kocaeli olmak üzere faaliyet gösterdiği alanlarda başarı göstererek alanında marka olmuştur. Kocaeli ve çevre illerde teknik bilgi ve tecrübesiyle başta KKYDP kapsamında hibe projeleri, tarımsal yapı projeleri ve toprak koruma projeleriyle öncü firma olmuştur.

ARES sizin işinizi kendi işi olarak kabul eder. “Sizin işiniz, bizim işimizdir” diyerek her zaman samimi, titiz, uzman ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

ARES ’in hibe projelerinde profesyonel hizmet anlayışı sizinle tanıştığında başlar, proje tamamlanana kadar devam eder. Projenin tamamlanmasından sonra hizmetlerimiz dostluklara dönüşür.
ARES doğru yapar.